Smrk 2010:: 12.-14.2.2010

poslední změna: 11.1.2010 18:00

::mission::

Stale to vypada, ze prenocujeme na Gorzystowe.Takze v patek vecer by se vetsina mela sejit v Jablonci v Lovecke. Kdo se ke komu nacpe v Praze do auta ap. si dohodnete sami. V Jablonci bychom meli prebalit, abychom rovnomerne rozdelili spolecnou zatez a netahali duplicitne veci (manazer zateze). Pripadne vezmeme jeden nouzovy stan, ci tak neco.

V sobotu rano se vlackem dopravime pres Liberec do Frydlantu, kde presedneme na autobus. Ten nas vysadi na Smedave cca 10:00. Takze odpadne cast stoupani. Potapeme po uboci Smrku k pramenu Jizery. Pokud bude cas a pocasi, muzou si to zajemci vybehnout i nahoru na rozhlednu a vratit se. Pak se bude pokracovat podel Jizery na polske strane az ke na Gorzystow. Tam se najime a vyspime v teple.

V nedeli vyrazime dal podel Jizery a pres dva kopecky dojdeme do CR kdesi u zel. zastavky Harrachov. Odtud pak vlackem do Jablonce. Je na vas, zda prespite v Lovecke, nebo se vratite jeste vecer do bydliste.

V pripade krize, si zavolame o leteckou podporu, ktera nas muze vyzvednout na parkovisti u Smedavy, nebo u Jizerky pod Bukovcem. A samozrejem taky, kdekoliv v civilizaci. Stávající představa:

::účastníci::

kdoúčastsněžnicemanažerIT
Adr ANO vlastnírekurentni manazerANO
Houska ANO  manažer sněžnicANO
Štěpán ?ANO pls, zapůjčit ANO
Rumík ANO pls, zapujcit ANO
Dan ANO vlastnimanažer proviantuANO
Ijáček ANO pls, zapujcit NE
Kubajz ANO pls, zapujcitmanažer financíNE
Čenda ?ANO pls, zapujcit ANO
Roman ANO pls, zapujcit NE
Jeník B ANOvlastni NE
Pavel ANOpls, zapujcit  NE
Radim ANOvlastni ?

::manažeři::

::info::

Stejně jako v předchozích ročnících je cílem zimní vycházka mimo civilizaci a davy běžkařů. Protože Smrk je již zdolán snad všemi způsoby je možné, že se na něj budeme pouze dívat a chodit po okolí. Vše je ve hvězdách, pevný bod je termín.

Pro prvničky - sněžnice lze snadno zapůjčit, chodit se naučíte za 5 minut.

::rekapitulace::

A jeden zachovaný deník z roku 2008

::equipment::

individual

Doporucena pro kazdeho ucastnika

common

Doporucena pro celou vypravu